Sienzi Lojistik Antrepove Dış Ticaret Ltd. Şti.

Her Zaman Profesyonel Yaklaşım

Sienzi Lojistik, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu; gümrüklü ve gümrüksüz depolama, depolama dahili operasyonları ve dağıtım operasyonları (yurt içi ve şehir içi nakliye) ile ilgili hizmetleri yürütmek üzere yapılanmıştır. Halkalı Gümrük Müdürlüğü’ne (yeni adı Muratbey Gümrük Müdürlüğü olmuştur) bağlı olarak 01.03.2007 tarihinde faaliyet göstermeye başlamıştır.
Sienzi Lojistik, 2007 yılından bu yana A Tipi Genel Gümrüklü Antrepo, serbest depolama ve depolama dahili operasyon hizmetleri vermektedir.
Haziran 2020 tarihi itibariyle 6000 m2 kapalı gümrüklü antrepo, 1500 m2 gümrüklü açık saha, 6000 m2 kapalı lojistik depo, 15.000 m2 açık saha, 1000 m2 ofis alanı, 14 adet hidrolik rampa, 5000 palet kapasiteli raf sistemi, 25 adet gümrüklü depo; 30 adet serbest depo ve çevre alanında olmak üzere toplamda 55 adet tam donanımlı kamera sistemi ve uzman ekibiyle, toplamda 25.000 m2 üzerine kurulu yeni tesisinde hizmet vermeye başlamıştır.
Genç, dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosuyla hızla gelişmeye devam etmekte olan Sienzi Lojistik, 2019 yılı itibariyle faaliyet alanına yurtiçi lojistik hizmetlerini de eklemiştir.
2020 yılında yeni depolama tesisine geçerek faaliyet alanına e-ticaret kapsamında depolama ve dağıtım hizmetlerini ekleyen Sienzi, e-ticaret satışı yapan firmalara; depolama, barkodlama, siparişe göre ürün ayırma ve hazırlanan siparişlerin ilgili araçlara yüklemesini yapma gibi hizmetler verebilmektedir.
“Dünya Kadar Yerimiz Var” sloganıyla yola çıkan Sienzi Lojistik, her geçen gün hizmet alanını ve kalitesini arttırmaktadır. Tüm eşya giriş çıkışları ve stok kayıtları IP ortamında kayıt altına alınmakla birlikte, Sienzi Lojistik program entegrasyonu sayesinde uzaktan erişim ile müşterilerine eş zamanlı bilgi aktarımı sağlayabilmektedir.
Çatalca Muratbey Gümrük Müdürlüğü’nde bulunan zemin kat 03 numaralı ofisi ile evrak dağıtımında da hızlı ve güvenilir hizmet veren Sienzi, sektöründe marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
ANTREPOMUZU DENETLEYEN RESMİ VE ÖZEL KURUM – KURULUŞ – KİŞİLER
T.C. Muratbey Gümrük Müdürlüğü
T.C. Arnavutköy Belediyesi
T.C. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü
İstanbul İtfaiye Başkanlığı
Sözleşmeli Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri (Y.G.M.)
İş Sağlığı ve Güvenlik Uzmanı
Sözleşmeli İşyeri Sağlık Hekimi