Hizmetlerimiz

Antrepo

5.000 m² A tipi genel gümrüklü antrepoya, 3.500 m² serbest depolama alanına ve ayrıca 7.000 m2 açık sahaya sahip bulunan iki katlı antrepo alanımızda bir tır yaklaşık 15 dakika içinde boşaltılabilirken, yükleme ve boşaltma işlemleri için antrepomuzda aynı anda 10 araç işlem yapabilmektedir. Yükleme ve boşaltma işlemleri gibi müşterilerin evrak işlemleri de hızlı bir şekilde tamamlanmakta olup hata payını en aza indirmek için gerekli önlemler alınmaktadır. Bütün giriş ve çıkışların yanı sıra deponun stok kayıtları da gümrük mevzuatlarına uygun olarak bilgisayar ortamında, IP desteğiyle ve 32 kamera ile tam yetkili personel tarafından tutulmaktadır.

Sienzi Lojistik, uzman kadrosuyla operasyon sürecini en hızlı şekilde yönetmeyi amaçlarken; sürecin hatasız işlemesi için nakliyeci ve gümrükçü firmalarla daima koordinasyon halindedir.

Kısa sürede boşaltımı sağlanan emtiaların, hasar görmemesi gözetilirken, depo içerisindeki yerleşimi bu bilinçle sağlanır. Emtia giriş çıkışlarının daha hızlı ve hatasız yönetilmesi için dijital barkod sistemi kullanılan depomuzda, profesyonel kadromuz özenle çalışmaktadır.

Sevkiyat kısmında da aynı özeni gösteren Sienzi Lojistik gümrük mevzuatlarına uygun olarak sayım yaptıktan sonra sayım tutanağını ip desteğiyle arşivlemektedir.